baran autoserwis

AUTO-LAKIERNIK.PL
Adres: ul. Orląt Lwowskich 53,
41-208 Sosnowiec

506 404 061

AUTO-LAKIERNIK SOSNOWIEC

Blacharnia i Lakiernia Sosnowiec

Firma Baran Auto Serwis została założona w 1978 r. Przez cały czas istnienia nasz warsztat jest zlokalizowany przy ul. Orląt Lwowskich w Sosnowcu. Stawiamy zawsze na precyzje napraw mechanicznych i lakierniczych samochodów. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta – dzięki dbałości o jakość świadczonych usług istniejemy na rynku już ponad 30 lat. Specjalizujemy się w naprawach i obsłudze samochodów osobowych i dostawczych, a także w szeroko rozumiany serwis samochodów sportowych.

Nasz serwis oferuje szeroki zakres usług blacharsko-lakierniczych. Od bieżących konserwacji podwozia, drobnych napraw karoserii po specjalistyczne naprawy powypadkowe. Profesjonalnie naprawiamy samochody wszelkiego typu – od starszych modeli, poprzez nowoczesne konstrukcje, aż po samochodu rajdowe. Świadczymy również naprawy mechaniczne samochodów dostawczych oraz busów.

Wysoka kultura obsługi klienta.

Korzyści współpracy z naszą firmą.


Specjaliści

Wyspecjalizowana grupa lakierników, blacharzy i mechaników zajmuje się kompleksowymi naprawami samochodów. Zespół jest zgrany i posiada długoletnie doświadczenie w naprawie samochodów.

Zadowolony Klient

Aktualnie serwisujemy stale samochody ponad 250 klientom indywidualnym. Zaudało nam ponad 30 firm ze swoją flotą samochodów.

Precyzja napraw

Podczas przyjęcia samochodu sporządzamy konkretną listę napraw podzespołów, które mają być wykonane. Zawsze przed naprawą klient zna szacowany koszt naprawy samochodu.

Miałeś stłuczke z OC/AC ? My załatwimy wszystkie formalności.

Mapa dojazdu do naszej firmy